3 pomysły na udany wieczór panieński

Organizacja wieczoru panieńskiego to ogromne wyzwanie – w końcu taki wieczór zdarza się tylko raz w życiu, dlatego musi być wyjątkowy i godny zapamiętania. Wybierając miejsce, w którym odbędzie się panieński, warto przede wszystkim wziąć pod uwagę preferencje panny młodej, gdyż każda osoba ma inne upodobania. Introwertyczka lubiąca ciszę nie będzie się dobrze bawiła na hucznej imprezie w klubie, a imprezowiczka zanudzi się na śmierć podczas ogniska przy gitarze. Prezentujemy 3 pomysły, które powinny spodobać się każdej dziewczynie planującej za moment włożyć suknię ślubną.

Relaksujący weekend w spa

Porządny relaks przed ślubem jest czymś, czego zdecydowanie potrzebuje panna młoda. W końcu przygotowania do tej uroczystości są wyjątkowo stresujące, dlatego nie warto organizować panieńskiego w miejscu, w którym przyszła żona będzie się czuła skrępowana. Postawcie na proste, lecz efektowne rozwiązanie i wybierzcie hotel spa w jakimś pięknym miejscu, na przykład nad morzem. Zapewnijcie sobie relaks na najwyższym poziomie, odpocznijcie w saunie, udajcie się na masaż, a na koniec wypadu zróbcie sobie sesję na tle zachodzącego słońca. Niezapomniane!

Sielski domek w górach

Jeśli wasza panna młoda uwielbia wyjazdy w góry, zróbcie dla niej coś ekstra i zarezerwujcie górski domek. Warunki są dwa: po pierwsze, wybierzcie domek z zapierającym dech widokiem i zadbajcie o to, by można było wypić poranną kawę na tarasie. Po drugie, zróbcie rezerwację odpowiednio wcześnie, zwłaszcza jeśli chcecie się spotkać w weekend – rezerwując na ostatnią chwilę, nie dostaniecie najlepszego domku.

Domówka? Czemu nie!

Zdarza się, że fundusze są ograniczone, nie ma z kim zostawić dzieci na noc lub panna młoda ma zbyt napięty grafik. W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest domówka, która wcale nie musi być przypałem. Wystarczy zadbać o odpowiedni prowiant, alkohol i dekoracje, a przede wszystkim uprzedzić sąsiadów, co się święci 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *