3 pomysły na babski weekend

Spotykacie się od czasu do czasu na szybkiej kawie, a każde spotkanie kończy się stwierdzeniem „trzeba w końcu gdzieś razem wyjechać”? Nie czekajcie na tzw. święte nigdy, lecz zorganizujcie wspólny wyjazd, na którym odpoczniecie od codziennych obowiązków i spędzicie ze sobą więcej czasu. Zamiast planować liczne atrakcje, skupcie się na wyborze ciekawej lokalizacji, w której będziecie mogły rozmawiać do woli. Gdzie najlepiej udać się na babski weekend?

Wspólny relaks w spa

Jeśli chcecie poczuć się jak bohaterki hollywoodzkiego serialu, zarezerwujcie hotel spa, w którym nie tylko nadrobicie zaległości towarzyskie, lecz przy okazji zrobicie coś przyjemnego dla siebie. Masaż, sauna, joga i zabiegi upiększające to coś, co wszystkie uwielbiacie? Wybierzcie się na niezapomniany weekend w hotelowym spa, którego długo nie zapomnicie.

Weekend w stolicy

Życie na prowincji ma swoje uroki, jednak każda z nas odczuwa czasem potrzebę, by poczuć tętno dużego miasta. Wrocław, Gdańsk, Poznań, Warszawa, a może Kraków? Wybierzcie się na imprezę do znanego klubu i przetańczcie całą noc lub zorganizujcie prywatne afterparty w hotelowym pokoju. Warunek jest jeden – bawcie się dobrze!

Domek na wsi

A teraz propozycja dla mieszkanek dużych miast – odpoczynek na łonie natury. Możecie wybrać się pod namiot lub (jeśli nie przepadacie za survivalem) zarezerwować domek na wsi. Podczas takiego weekendu pooddychacie świeżym powietrzem i wreszcie nacieszycie się swoją obecnością. Rozmowy do późnych godzin nocnych przy butelce wina mile widziane!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *